אופני הרים – כל מה שצריך לדעת לפני שקונים

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

אחד מענפי הספורט הנפוצים הוא רכיבה על אופניים, שלא לומר מאד בריא לגוף האדם. לפני שתחליטו איזה אופני הרים לרכוש, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה וכך תרכשו בחוכמה. ישנם קריטריונים שונים כמו דגמים, יצרן, מחיר ועוד שכדאי לקחת בחשבון. עשינו לכם קצת סדר, על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

איך לבחור?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש אופני הרים, חשוב שתתאימו אותם לצרכים ולסוג הרוכבים שאתם. כל סוג אחר של אופני הרים בא לתת מענה מסוים ולכן חשוב להתאים אותו אליכם. ראשית, בחירת הסוג תעשה לפי סוג הרכיבה שלכם. נאמר אתם נוהגים בעיקר על כביש ומקומות סולידיים, אשר לרכוש אופני שבילים טובים.

הדבר הבא שיש להתייחס אליו הוא השלדה של האופניים שיכולה להיות עשויה מחומרים שונים כמו אלומיניום, טיטניום ועוד. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות. כאשר מתכנות שהן קלות יותר המחיר של האופניים יקר יותר לעומת מתכות כבדות.

חשוב לשים לב לחלקים של האופניים. יש אופניים עם חלקים בסיסיים שלעיתים יכולות להספיק ולוו דווקא חייב לקנות עם הרבה חלקים אם רוצים לחסוך בכספים.

בסיכומו של דבר

רכישה של אופני הרים צריכה להיות מבוקרת ולאחר בדיקות שונות בכדי לקנות מוצר איכותי. חשוב לשים לב מה הצרכי שלכם ולהתאים את האופניים. לבחור לפי אופן הרכישה שלכם, לשים לב לשלדה ולהבדלי מחירים, לבחון את החלקים של כל אופניים. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן