איזה סוגי מצעים תוכלו למצוא בחנויות ומה ההבדלים ביניהם?

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

סוף כל סוף הגעתם לבית אחרי יום ארוך, הדבר הראשון שתרצו לעשות זה להיכנס למיטה. על מנת שתוכלו לישון כמו שצריך יהיה עליכם לרכוש מצעים איכותיים שתהנו לישון יחד איתם. הכנו לכם רשימה של אופציות שנמצאות על הפרק, כך שתוכלו לעשות בחירה שתהיה נכונה לכם. עד שאתם כבר ניגשים לבחור מצעים למיטה בחדר השינה הם מוכרחים להיות כאלה שמתאימים בשבילכם. לכל אחד יכולה להיות העדפה שונה כאשר זה מגיע לבחירת מצעי מיטה חדשים. מהיום לא מתפשרים כאשר רוכשים כיסוי שהוא מצע למיטה – לא משנה עבור איזה חדר שינה.

מצעי כותנה סרוקה

מדובר על אחת מהאפשרויות המבוקשות והנפוצות ביותר בין ההיצע הקיים. מה זה אומר מצעי כותנה סרוקה? מדובר על מצעים שעשויים מכותנה המיוצרת בטכניקה חדשה ומתקדמת. הטכניקה היא טכניקת הסירוק המאפשרת ליישר את הכותנה טרם העריגה שלה. לא פעם בעריגה של כותנה מתגלים פגמים, בטכניקה הזאת מציאות שכזאת לא תקרה. תוכלו לדעת כי המצעים שתרכשו יהיו נעימים למגע אך גם מרשימים באופן ויזואלי. 

מצעי כותנה מצרית

עוד מצעים פופולאריים שהמון אנשים רוכשים אותם הם מצעי כותנה מצרית. הכותנה הזאת הגיעה אלינו בעבר ממצרים, לכן דבק בה השם הספציפי הזה. הכותנה המצרית היא כותנה נעימה מאוד למגע, מה שיגרום לחוויית השינה להיות מושלמת. בו בזמן הכותנה המצרית ידועה בתור כותנה עמידה מאוד, שתחזיק מעמד זמן רב בלי שתצטרכו להחליפה. החיסרון המשמעותי הוא תג המחיר של מצעים מכותנה מצרית שעשויים להיות יקרים לעומת אחרים.

מצעי כותנה סאטן

בין האפשרויות שסיפרנו לכם עליהן כאן, זוהי תהיה האפשרות הכי זולה. אך אין לכם ממה לחשוש, מצעי כותנה סאטן הם מצעים איכותיים שיכולים לעשות בדיוק את העבודה. הייחודיות של חומר הגלם הזה באה לידיי ביטוי בכך שהוא דוחה קמטים וכל מיני סימנים על המצעים. לא תצטרכו להסתבך עם המצעים לאחר הכביסה, תוכלו לשים אותם ישירות על המיטה. אין דבר יותר כיפי מאשר לראות את המצעים החלקים נמצאים על המיטה האישית שלכם.

איפה כדאי לקנות? אנחנו מאוד ממליצים על רכישה מאתר ורדינון שמציע בדיוק את סוגי המצעים האלו! לאתר:

https://www.vardinon.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A8-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%94/%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%9D

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן