בתי אבות מומלצים בצפון

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

באזור הצפון תוכלו למצוא מגוון רחב של בתי אבות מומלצים שמעניקים לדייריהם מעל ומעבר. אם אתם מעוניינים להכניס את קרוביכם לבית אבות, תרצו לדעת כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. בין כל ההיצע הקיים, איך יודעים איזה בתי אבות בצפון יהיו הכי מומלצים? על ידי בחינת האפשרויות שנציג לכם כאן. החלטנו לרכז לכם רשימה של 3 בתי אבות מעולים שלכל אחד מהם יש את היתרונות שלו. נתחיל מבית האבות המוביל ביותר, לאחר מכן נעבור לעוד שני בתי אבות מצוינים. מוזמנים לבקר באתר להתרשם בעצמכם.

בית אבות בכרמל של קבוצת מוריה

בית אבות מוריה בכרמל הוא אחד מבתי האבות המובילים באזור הצפון. בית האבות ממוקם בהר הכרמל, אידיאלי עבור תושבי חיפה והסביבה. בית האבות מציע לדייריו מגורים במתקנים חדשים ואיכותיים בסטנדרט הגבוה ביותר. לצד המתקנים המתקדמים, במקום תמצאו צוות חם ומסור שעושה הכל כדי שהדיירים יהיו מאושרים. כמובן שבית האבות פועל עם רישיון מטעם משרד הבריאות שמפקח על המקום בו על כל בית אבות אחר. מגיע לכם לדעת כי אתם שמים את הקרובים אליכם בבית אבות ברמה גבוהה. 

בית אבות הדסים בית שאן

בבית אבות הדסים הממוקם בבית שאן על אחד מהדיירים מקבל יחס אישי וצמוד. בית האבות משתייך לרשת "ביחד" המפעילה בית אבות הפרוסים בכל הארץ. בבית האבות ישנו טיפול רפואי בהתאמה אישית לכל אחד מהדיירים במקום. השאיפה היא שגם אנשים בגיל השלישי ירגישו כי עושים את מירב המאמצים בשבילם. מגורים בבית אבות במקום פסטורלי זוהי יכולה להיות דרך טובה להנות מכל מה שיש מסביב.

נוף כנרת – בית אבות בטבריה

מה יכול להיות יותר טוב מאשר לשהות בבית אבות על חופי הכנרת? כולם יודעים כי המיקום של בית האבות משפיעה רבות על האווירה בו. בבית אבות נוף כנרת הממוקם בטבריה תמצאו צוות מנוסה והמון שמחת חיים שבאה לידיי ביטוי בפעילויות מגוונות. המקום פעיל משנת 1983, מה שמעיד על המיומנות הרבה של העובדים בו. גם אתם יכולים לרשום את קרוביכם בגיל השלישי לבית אבות נוף כנרת. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן