היתרונות של חומצה היאלורונית לעיבוי שפתיים ולמראה טבעי

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגוף החיוני לבריאות העור, המפרקים והעיניים. בשנים האחרונות הפך השימוש בחומצה לפופולרי הן בטיפולים רפואיים והן בטיפולים קוסמטיים בשל היכולת לסייע בהפחתת קמטים ולהעניק לעור מראה צעיר יותר. היא יכולה לשמש גם למילוי קווי שפתיים, לעיבוי השפתיים ואפילו מילוי שקעי עיניים.

מהם טיפולים למילוי שפתיים?

טיפולי עיבוי שפתיים מתאימים לא.נשים בכל הגילאים. הם יכולים להתאים לנשים צעירות הסובלות ממראה שיניים דקות וחסרות נפח, וגם לנשים מבוגרות המתמודדות עם שינויי הזמן. באופן טבעי, נפח השפתיים מבוסס על גנטיקה, אולם מושפע גם מהגיל. ככל שעוברות השנים נפח השפתיים יורד, וסביבתן מתכסה בקמטוטים קלים ועד לקמטים עמוקים.

למזלנו המצב הפיך וניתן לטיפול באמצעות טיפול יעיל, מהיר ושאינו כרוך בהכנות מרובות. באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית, ניתן לתקן את פגעי הזמן ולהחזיר לשפתיים את המראה הטבעי והצעיר.  

כיצד עובדת חומצה היאלורונית למילוי שפתיים?

תהליך עיבוי שפתיים נעשה באמצעות חומצה היאלורנית שידועה בשימוש נפוץ ביותר לטיפולים אסתטיים שונים, ונמצאה כיעילה מאוד למילוי שפתיים, שקעים ונפחים לאורך השנים האחרונות. התהליך עצמו מתבצע באופן טבעי בו החומצה מתפרקת ונספגת בגוף לאחר כ-24 עד 48 שעות. לאחר מכן, נשארת החומצה במשך חודשים רבים והיא מאיצה תהליכים של שיקום רקמות.

כיצד עובדת חומצה היאלורונית למילוי שקעי עיניים?

כאשר מדובר במילוי עיניים שקועות או ארובות עיניים עמוקות, חומצה היאלורונית יכולה לסייע בהשבת נפח מתחת לעיניים שאבד עקב תהליכי הזדקנות טבעיים. כאשר מוזרקת החומצה לאזורים אלה, לא רק שזה עוזר להרים, אלא גם משפר את זרימת הדם אשר יכול להפחית עוד יותר עיגולים שחורים או שקיות מתחת לעיניים למראה אנרגטי ורענן יותר. הזרקות חומצה היאלורונית הן אמנם ארוכות טווח אך זמניות באופן יחסי, כך שתוכלו להתאים את כמות השימוש עד לקבלת התוצאות הרצויות ללא צורך בהתחייבות להמשך החיים!

בטיחות החומצה ההיאלורונית 

החומצה עצמה נחשבת בטוחה, אך תמיד כדאי להתייעץ עם רופאים מומחים לפני השימוש. מבחינה רפואית הזרקת חומצה היאלורנית לגוף אינה שונה בהרבה מכל זריקה אחרת. על מנת לבצע טיפול מוצלח צריך לדעת היכן בדיוק להזריק ואיזו כמות. החומצה ההיאלורנית סופגת מים פי אלף ממשקלה, המשמעות של זה היא שאפילו טעות של 0.1 סמ“ק יכולה להשפיע בצורה דרמטית על התוצאה הסופית. תמיד נדרשות הזרקות מאוד מדויקות ומדודות, ולכן חשוב שזה יבוצע על ידי רופא מוסמך ומנוסה. 

אם לדוגמה הציעו לנו מחיר עיבוי שפתיים ברבע מחיר, כדאי שנשאל כמה דברים לגבי המיומנות והניסיון של הרופא וכמובן באילו חומרים הוא משתמש.

מה מחיר עיבוי שפתיים?

מחיר הטיפול נע בדרך כלל בין 1,000 ל-1,800 ₪ והוא מושפע מסוג החומצה שבה משתמשים מאחר וישנם יצרנים שונים שלא בעלי אותה איכות ועמידות. 

טיפולים בעזרת חומצה היאלורונית הפכו בשנים האחרונות למאוד פופולאריים ואין ספק שיש לכך סיבה הגיונית! בכל הנוגע לטיפולי אסתטיקה, אל תתביישו לקרוא ולהבין לעומק על מנת לבחור לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן