להיות צנועה ואופנתית

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

נשים רבות מעדיפות להתלבש בצורה צנועה מסיבות שונות, יש כאלה בשל סיבה מסורתית וכאלה מתוך רצון אישי. אך זה שהלבוש צנוע לא אומר שהוא לא יכול להיות אופנתי מאד. אם בעבר היו חסרות אופציות אופנתיות של לבוש צנוע יותר, כיום השוק כבר מלא באפשרויות שונות ויפות. על כך ועוד מוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכן.

מה היה בעבר?

לפני שנים היה קשה יותר למצוא בחנויות וברשתות אופנה בגדים צנועים יחד עם טרנדיות ואופנתיות. בדרך כלל הלבוש היה מרושל, גדול מידי, נראה חסר סגנון.

היום גם צנוע וגם אופנתי

לעומת העבר, השוק היום נפתח גם לעולם צנוע יותר וניתן להתלבש בכל צורה שתרצי עם סטייל. במלתחה צנועה כדאי לרכוש בגדי בייסיק ולאחר מכן פריטי לבוש נוספים. גם בלבוש צנוע יש להתאים את הבגד עצמו לגופך, כאשר המטרה שהוא כמה שיותר יחמיא לו ויבליט את מה שתרצי.

בכדי להיות אופנתית, תצטרכי גם לחפש חנויות שבאמת מוכרות בגדים שנמצאים עכשיו בטרנדים. לא חסרים אתרים ובלוגים שעושים בתחום של אופנה צנועה ותוכלי להיעזר בהם ולשאוב רעיונות למלתחה האישית שלך.

בסיכומו של דבר

אם את רוצה להיות צנועה אין זה אומר שאת מחויבת להתלבש בצורה שלא אופנתית להיום. ניתן למצוא בחנויות רבות בגדים צנועים בהתאמה לאופנה הטרנדית של היום. כמו כן, יש אתרים שמציגים טרנדים אופנתיים וצנועים ותוכלי להיעזר בהם ולקחת רעיונות לרכישה הבאה שלך. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן