למה לסבול? עיסויים רפואיים במיוחד

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

מי לא אוהב עיסויים, בכל הסוגים? לאחר עיסוי הגוף מרגיש שליו ונינוח אך האם יש לכך השפעה נוספת? כאשר מדובר על עיסוי רפואי, התשובה היא כן, בוודאי. לעיסוי מסוג זה יש תוצאות גופניות ובהתאם לכך גם נפשיות. אז מה זה עיסוי רפואי ובמה הוא שונה מעיסוי רגיל? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מה זה עיסוי רפואי ומה ההבדל מול עיסוי רגיל?

לפני שמתחילים עיסוי רפואי, יש לאבחן בדיוק מה המטופל זקוק לו. הטכניקות יקבעו בצורה ספציפית לאותו מטופל ולצרכים שלו. עיסוי רפואי כן משלב טכניקות גם מסוגי עיסויים נוספים כמו עיסוי שבדי, רקמות עמוק ועוד. העיסוי עצמו מתבצע כאשר המטופל שוכב על מיטת טיפולים. בעיסוי מסוג זה יש שימוש בשמנים טיפוליים.

לצד זאת יש עיסוי רגיל, שאמנם בחלק מהדברים דומה לעיסוי רפואי, אך לא בהכל. כאשר ההבדלים העיקריים בין סוגי העיסויים האלו, נוגעים בעיקר לעניין המטרה שבגללה אותה מטופל הגיע לעיסוי. כאשר בעיסוי רגיל בעיקר באים להתפנק, בעיסוי רפואי הוא טיפולי וקשור לעניין פיזי שיש לטפל בו.

בסיכומו של דבר

עיסוי רפואי הוא דרך מהנה ומשחררת לתת לגוף את מה שהוא צריך בצורה ספציפית. העיסוי מתנהל בדומה לעיסוי רגיל, רק שכאן יש מטרה ברורה, מה הצורך של המטופל והתאמה ספציפית של הטיפול והטכניקות עבורו. בעוד שבעיסוי רגיל באים בעיקר להנות, בעיסוי רפואי יש עוד מטרות. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן