מגשי פירות לאירועים

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

עונת הקיץ בפתח ואחד הדברים הכי כיפיים בה הם פירות בשלל אופציות וסוגים. פירות הם דבר מרענן ולעיתים גם מרווה בעונה כזו חמה, בעיקר בישראל. במידה ואתם חוגגים משהו, עושים אירוע מיוחד, מגשי פירות יוכלו להיות כיבוד מעולה לעונה זו. מה הם כוללים ומה המחירים שלהם? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מה מגשי פירות כוללים?

במידה ותרצו להזמין הביתה או לאירוע מסוים מגש פירות, דעו כי תוכלו לבקש אחד מוכן או כזה שאתם מרכיבים בעצמכם לפי הפירות שתבחרו. מעבר לכך שהמגשים מגיעים עם שלל פירות וסוגים כמו ענבים, תמרים, אבטיח, אפרסקים, מלון ועוד. המגשים מגיעים מעוצבים בצורה מיוחדת שרק תגרום לכם לרצות לאכול את כל מה שעל המגש.

המחירים משתנים בין מגש למגש כאשר לדוגמא סושי פירות יכול לעלות סביב 150 שקלים, לעומת פונדו פירות שעשוי לעלות באזור של 250 שקלים.

ישנם שלל עיצובים שכוללים גם את המגש עליו הפירות, כמו מגש בצורת סירת עץ, או מגש בצורת לב, מגש מפלסטיק ועוד. בנוסף, יש מקומות שמציעים הזמנה של אבטיח שלם מעוצב עד כדי דקויות, שניתן לכתוב עליו מה שתרצו, שינוי מרענן תרתי משמע ליום הולדת, לעומת עוגת שוקולד.

בסיכומו של דבר

מגשי פירות בעלי יתרונות, בעיקר בתקופה הקיץ החמה. הפירות הם דבר מרענן ויכולים לתרום לכל אירוע שתעשו. המגשים מגיעים בצורות שונות לפי בחירתכם. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן