עיצובי מתכת או תמונות קיר

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

נכנסתם לבית חדש? התחלתם עבודה במשרד חדש? או שסתם בא לכם לרענן את החדר? הכתבה הזו בשבילכם. היום ניתן לקשט ולעצב את החדר בשלל תמונות על הקיר או באמצעות עיצובי מתכת מיוחדים שהפכו להיות טרנד חם בשנים האחרונות. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא את הכתבה שלפניכם.

תמונות לקירות

כיום ניתן למצוא שלל אפשרויות של חנויות, אתרים ועוד שמציעים תמונות לקיר. כאשר יש תמונות עם מסגרת, יש כאלה על קנבס, בצורות שונות, כאלה שמתאימות יותר לסלון וכאלה לחדר שינה. יש תמונות סולידיות של רקע ונוף, או כאלה של תצלומים, ציורים ואנשים. תוכלו לבחור בהתאם למה שאתם אוהבים.

עיצוב ממתכת 

ישנה גם האפשרות לרכוש תמונות שמעוצבות ממתכת. אלו בעצם קישוטי קיר ממתכת שניתן לתלות על כל קיר שתרצו. יש עיצובים שונים ומיוחדים ותוכלו לבחור מבין האופציות. כאשר לתמונה זו יש יתרון כיוון וקל לנקות אותה מאבק, בנוסף, היא ייחודית וחזקה מאד כך שהסיכוי שתיהרס הוא די נמוך. כמו כן, זה מוסיף טאצ' אחר לבית.

בסיכומו של דבר

עיצוב הבית עם תמונות קיר רגילות יכול להיות מאד גמיש, כאשר תוכלו לבחור תמונה ספציפית למה שאתם מחפשים ולהתאים אותה לחדר מבחינת מידות, צבעים ועוד. לצד זאת עיצוב ממתכת הוא ייחודי, מעניין ומוסיף לחדר. כמו כן, קל לנקות אותו והוא מאד חזק, ככה שיכול להישאר כמו שהוא לתקופה ארוכה. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן