ציורים בהתאמה לכל חדר

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

עיצוב ונראות של חדר מאד ישפיע על האווירה בו והתחושה שהוא נותן. כך תרגישו יותר נעים במידה ותבחרו עיצוב שאתם אוהבים ושנוח לכם איתו. כחלק מהעיצוב תוכלו לרכוש ציורים בהתאמה אישית לבקשתכם ולחדר בו תרצו לאחסן אותם. איזה אופציות יש היום בשוק? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

ציורי קיר

אם תרצו ליצור חדר מעניין וייחודי, תשקלו ציורי קיר. מעבר לצביעה של קיר בצבע מיוחד, ציורי קיר מוסיפים המון. כאשר תוכלו לבחור קיר אחד או כמה בחדר ולבחור ציור שתרצו. ישנן חברות שמציעות שירות של ציורי קיר לפי בקשתכם. לדוגמא אם זה חדר ילדים תוכלו לבקש שיצרו חיות, צעצועים ועוד. לעומת חדר שינה של הורים שתוכלו לבקש משהו יותר עדין וסולידי.

המחירים משתנים בין חברה לחברה, אך ניתן לראות למשל חברה שמציעה שירות במחיר שנע בין 1,000 ל- 1,500 שקלים לציור קיר נאמר בחדר שינה.

בתוך מסגרת

במידה ופחות קוסם לכם הרעיון של ציור קיר, כמובן שתוכלו גם לרכוש תמונות ממוסגרות עם ציורים. גם כאן יש חברות שמציעות שירות כמו האפשרות לתת להם תמונה או רעיון והן מציירות אותו בהתאם לבקשה שלכם. ניתן למסגר אותן גם.

בסיכומו של דבר

השהות בחדר והאווירה בו קשורה גם לעיצוב שלו. כאשר ניתן לעשות ציורי קיר בחדר לפי בקשתכם האישית, שיצרו חדר מעניין. או לרכוש ציורים שאתם אוהבים. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן