ריח משנה אווירה – ככה תוסיפו לאווירת הבית

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

הרבה אנשים משקיעים רבות בעיצוב של הבית, אבל מה לגבי הריח? בכדי להוסיף עוד קצת לאווירה טובה ונעימה בבית כדאי לכם להוסיף גם ריח לכל העניין ולא רק נראות. איזה ריחות יכולים לעזור בכך? האם כדאי לכם לשלב בין ריחות שונים? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

בישום הבית 

להיכנס לבית שמריח כמו שדה פרחים או ריח של כביסה, זה כיף, משרה אווירה נעימה וטובה. ריח בבית זה לא רק בשירותים או בחדר השינה והיום כבר יש אופציות שונות בשוק להפצת ריח במרחב שנשאר לשעות רבות. 

אילו ריחות יש?

ריחות יכולים להתחלק למספר קבוצות כאשר כל קבוצה בעלת מאפיינים שונים. נאמר קבוצה פרחונית מכילה בתוכה מספר אופציות של ריחות פרחים כמו ורדים, יסמין ועוד. בנוסף, יש קבוצת פירות שיש בה ריחות של פירות שונים כמו תות, דובדבן, פרי הדר ועוד. 

יש ריחות שהם יותר מרעננים, כאלה ארומטיים כמו רוזמרין וקבוצה של ריחות אוריינטלית שכוללת בין היתר ריח מסק, וניל ועוד. לאחר שתבחרו אחד מהריחות תוכלו להחליק אם אתם מעדיפים להשאיר זאת ככה סולידי או לשלב עם ריח נוסף.

בסיכומו של דבר

ריח בבית בהחלט יכול להוסיף לאווירה טובה ונעימה, שרק תרצו להישאר בו. ישנן אופציות שונות של ריחות לפי קבוצות שונות, כאשר ניתן לבחור ריח אחד או לשלב אותו עם ריח נוסף.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן