סיור קולינרי – חגיגת טעמים ייחודית

תוכן עניינים
סיוון אבנר

סיוון אבנר, עורכת תוכן ראשית.

סיור קולינרי זה לא עניין כזה חדש, אך נראה שבמהלך השנה האחרונה הפכו סיורי האוכל הקולינריים המקומיים אל בילוי אשר הוא מועדף על רבים ורבות, ובצדק. מדובר כאן במכנה שהוא הרחב ביותר בגלל שכולם אוהבים לאכול והשפע הוא ענק ככה שהיד המכוונת תמיד תעזור לכם לבחור את התחנות אשר בהן אתם פשוט חייבים לעצור. ככה בכל רחבי הארץ ובתוך השווקים ניתן לראות מזוגות עד לקבוצות ענקיות חברות או חברים, משפחות, קולגות מהעבודה, גם אורחים מחו"ל ועוד מטיילים בגלל הביסים תוך כדי הסברים מנומקים של מדריכים ומדריכות איכותיים ומקצועיים.

סיור קולינרי בתל אביב

רגע לפני שהאזור הזה משתנה לגמרי עם הפינוי של התחנה המרכזית "החדשה" כדאי לכם מאוד לקפוץ לאכול שם ובסביבה הקרובה. אתם לא צריכים לטוס אל קצה העולם בשביל לטעום אוכל מאוד אותנטי מממדינות כמו סין, הודו, נפאל, אתיופיה, אריתריאה ועוד כדומה. מהגרי העבודה אשר מגיעים בעיקר מאפריקה וגם מהמזרח הרחוק, הביאו איתם יחד אל האזור את כל הקולינריה שלהם והיא מאוד מאוד ייחודית. בסיור קולינרי מציעים לכם להכיר דרך ייחודית על האוכל והטעמים אשר יש בשכונת נווה שאנן המאוד מסקרנת אשר רבים נמנעים מלהגיע אליה. באזור התחנה המרכזית החדשה והשכונה אשר סובבת אותה קיימת מחלקה אנושית מאוד מרתקת לתוכו נכנסים אנשים מכל העולם אשר נושאים תארים כמו "פליטים", "מהגרי עבודה". דרך כל ההיכרויות בבתי האוכל הקטנים ניתן ללמוד למה ואיך דווקא שכונת נווה שאנן הפכה אל אזור של מהגרים.

הקולינריה בנתניה

השוק של נתניה הוא אחד מן השווקים הכי אותנטיים ויפים אשר נותרו בכל מרכז הארץ. הוא שוק של פירות וירקות במהות שלו ולצד כל הבסטות אשר פועלים נונסטופ, דוכני האוכל מהרחוב, מעדניות טעימות להפליא ומסעדות שוק, אשר רובן עדתיות. אנו עורכים סיור קולינרי מרתק ומעניין בכל ברחבי השוק, אשר חלקו מקורה וחלק ממנו פתוח. יש בשוק שלל ענק של חומרי גלם טריים, באיכות שהיא פשוט מדהימה ובמחירים הנוחים. ומעבר לכל זה, יש בו את האוכל הטריפוליטאי הכי טעים בעולם, ואת האנשים הכי נחמדים וטובים שתפגשו.

סיור קולינרי

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן